Rita Ora shfaqet seksi me bikini (FOTO)

5

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Rita Ora po vazhdon me pushimet e saj. Dhe këngëtarja ka pozuar me bikini nga Malta përpara shfaqjes së saj në festivalin Summer Daze. 27-vjeçarja dukej tejet në formë në një ballkon me pamje fantastike, ndërsa perëndonte dielli.

Comments are closed.