Rita Ora ‘çmend’ ndjekësit e saj në Instagram, pozon e zhveshur në shtrat

3

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është duke shijuar suksesin e saj

Përveç talentit që ka ajo njihet edhe për pamjen e saj të bukur.

Këtë e ka dëshmuar edhe përmes një fotografi të postuar në Instagram.E shtrirë në shtrat, e zhveshur, ajo duke thjeshtë mahnitëse.
Rita Ora asnjëherë nuk e tepron me grim, megjithatë kemi rastisë ta shohim shpesh edhe pa grim dhe duket e mrekullueshme.

Comments are closed.