Rita mahnit me stilin e saj në Londër (FOTO)

Ajo është njohur për sensin e saj të veshjes – brenda dhe jashtë skenës. Rita është parë sot duke arritur në studion e radios Capital në qendër të Londrës. Këngëtarja 27-vjeçare kishte mbathur çizme të gjata dhe bluzë të madhe të bardhë.Autorja e hitit Anywhere në Londër vjen pas fotove topless ku nuk la asgjë për të imagjinuar.