Rikthehet Julia Roberts, së shpejti në një seri televizive

16

Pas disa vitesh mungesë në kinematografi, rikthehet Julia Roberts. Këtë herë aktorja do të vijë si protagoniste në një seri televiziv të realizuar nga “Amazon” në bashkëpunim me “Homecoming”. Sipas mediave, seria ku protagoniste do të jetë aktorja e famshme do të ketë dy sezone, dhe çdo episod do të zgjasë rreth 30 minuta. Seria, e prodhuar nga “Universal Cable Productions”, ka në qendër të tij historinë e një asistenteje të një strukture sekrete të qeverisë dhe një ushtari që dëshiron t’i rikthehet jetës normale. Gjithashtu, seria vjen nën regjinë e Sam Esmail ndërsa xhirimet, raportohet se kanë nisur në Los Anxhelos.

Comments are closed.