[adning id="476476"]

Rihanna bëhet bionde për 30 vjetorin e “Dazed” (FOTO)

28

Këngëtarja me famë botërore Rihanna ka pozuar e zhveshur dhe me një look krejtësisht ndryshe për një set fotografik të ri me rastin e 30 vjetorit të revistës “Dazed”.

Artistja 33-vjeçare u shfaq me flokë të verdha dhe rasta për kopertinën në revistën Dazed, e cila përmban disa foto të ndryshme të realizuara nga Rafael Pavarotti.