Revoltohet Fifi, ka dy fjalë për Taynën: Nuk je king, as queen

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi apo Fifi është njëra nga vajzat më pozitive të estradës.Ajo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi net ku rrëfeu shumë të pathëna për jetën personale dhe karrierën profesionale, shkruan lajmi net.

Fifi po ashtu ka folur rreth projektit të fundit “Habibi”, dissat që ua bëri artistëve të rinj të estradës. Raçi ka komentuar edhe Taynën dhe Rinën.
Se çfarë mesazhi i jep atyre ndiqni intervistën e mëposhtme.

Ndryshe, Fifi shquhet si njëra ndër kantautoret më të suksesshme shqiptare e cila shkruan tekste për gjysmën e artistëve të skenës muzikore.