Refuzoi fanelën bardhezi, djaloshi i vogël flet pas ndeshjes: Ky është një gjest i mrekullueshëm për Napolin, Juventusi është një skuadër m**i

3

Napoli fitoi ditën e djeshme përballë Juventusit me rezultatin 2-1. Zielinski dhe Insigne ishin autorët e golave duke bërë që goli I shënuar në fund të ndeshjes nga Ronaldo të vlejë vetëm për statistik.

Ajo që ra në sy në fillim të ndeshjes ishte një djalo I vogël që refuzoi fanelën e Juventusit dhe në fushë kishte zbritur për të shoqëruar lojtarët e Napolit. Djaloshi është një tifoz i zjarrt I Napolit dhe duhet të vishte fanelën bardhezi për të shoqëruar futbollistët napoletan. Një video që u bë shumë shpejt virale në Internet.

Pas ndeshjes, një gazetar ka pyetur djaloshin e vogël rreth gjestit të tij të bërë para ndeshjes.

“Kam bërë një gjest që për Napolin është mrekulleshme, Juventusi është një skuadër m**I”, u shpreh tifozi I vogël napoletan.

https://streamable.com/wwput

https://streamable.com/t1rao

Comments are closed.