Rebic: Tregova se çfarë mund të bëj

0

Ante Rebic ishte heroi i Milanit në triumfin 3:2 nda Udineses, transmeton zeri.info, përcjellë gazeta Koha. Reprezentuesi kroat hyri si zëvendësuar dhe shënoi dy gola, njërin në sekondat e fundit të sfidës, duke i dhuruar fitoren ekipit të tij.

“Unë jam i kënaqur sepse më në fund tregova se çfarë mund të bëj dhe 3 pikët janë shumë të rëndësishme, tash duhet të vazhdojmë përpara”, ka thënë Rebic.

“Unë nuk dua të them asgjë për synimet tona deri në fund të edicionit. Ne duhet të shkojmë ndeshje pas ndeshje, duke marrë pikë dhe duke u përqendruar në këtë gjë”, deklaroi kroati.

Comments are closed.