Real Madridi e fundos Fenerbahçen e Muriqit (VIDEO)

0

Real Madridi është duke e mposhtur 5:3 Fenerbahçen, në duelin për vend të tretë, i cili është duke u zhvilluar momentalisht në Munih.

Nacho dhe Mariano Diaz shënuan dy herë brenda pak minutave për ta krijuar një epërsi të konsiderueshme, rreth 10 minuta para fundit të takimit, raporton Gazeta Express, përcjellë gazeta Koha.

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, i cili asistoi një herë në këtë ndeshje, u largua nga loja një çerek lojë para fundit.

Audio Cup është turne miqësor që zhvillohet në Allianz Arena të Bayern Munich.

https://www.youtube.com/watch?v=_9JPP9HsctQ

Comments are closed.