Rashica dhe vetëm Rashica, shënon në fund të ndeshjes (VIDEO)

0

Milot Rashica ka shënuar gol në sekondat e fundit kundër Franksfurtit, shkruan Periskopi, përcjellë gazeta Koha. Rashica golin e ka shënuar nga pika e bardhë. Forma e Rashicës i gëzon tifozët e Kosovës, pasi ndeshjet për Euro 2020 po afrojnë.

Ky është goli i Rashicës:

https://tiger.cdnja.co/v/zy/zy2M.mp4?secure=I3fWIF5wqvEi_tuGO2u47A&expires=1570393800

Comments are closed.