Rabotniçki dhe Renova ndahen në paqe

18

Shkup, 4 mars – Ndeshja e javës së parë në Ligën e parë futbollistike të Maqedonisë ndërmjet Rabotniçkit dhe Renovës, e cila u zhvillua sot në “Telekom Arena” në Shkup, ka përfunduar baras 0-0.

Skuadra tetovare ka pasur disa raste të mira nëpërmjet Gafurit e Jusufit, por nuk arritën ti shndërrojnë në gol.

Pas këtij barazimi, Rabotniçki mbetet në pozitën e tretë, ndërsa Renova është e pesta me 28 pikë. (koha.mk)

Comments are closed.