Presidenti i KE’së: Ledhaton një grua dhe puthë të tjerat me radhë (VIDEO)

0

Presidenti i Komisionit Europian Jean Claude Juncker ishte përsëri në qendër të vëmendjes në samitin e udhëheqësve të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian.

Ai u gjirua duke ledhatuar një grua në flokë në hyrjen e selisë së Komisionit Evropian në Bruksel, që e bëri gruan të turpërohet, transmeton gazetametro.net.

Ky nuk është i vetmi rrast që Juncker skandalizon me paraqitjen e tij. Kohët e fundit, Juncker u shfaq në një konferencë shtypi me këpucë të ndryshme.

Comments are closed.