Portieri shënon super gol në minutën e 104 (VIDEO)

Në ndeshjen e luajtur midis Shimizu dhe Vissel Kobe të Andres Iniestas e cila përfundoi me rezultatin 3-3, goli i barazimit nga vendasit u shënua nga portieri. Iniesta kishte dhënë një asist fantastik në golin e parë të skuadrës së tij. Goli është mjaft i bukur, dhe ta mendosh që u shënua nga portieri.