Portieri italian reagon pasi lavazhieri i shkatërroi Ferrarin

55

Dita e hënë nuk ishte shumë e lumtur për portierin e Xhenoas, Federiko Marketi, i cili pa lavazhierin që t’ia shkatërronte Ferrarin prej 300 mijë euros.

Por, pas aksidentit, vetë “gardiani” ka dashur të mbyllë historinë dhe të falë lavazhierin: “E rëndësishme është që askush nuk është lënduar në këtë histori. Prandaj, mjaft shkruat për këtë histori, pasi ka gjëra të tjera më të rëndësishme në jetë se makinat”.