Pipero tregon pse janë shtuar vdekjet nga covid19 në Shqipëri

97

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero tregon se përse kemi një bilanc të rritur viktimash ne ditët e fundit.

Ai bën thirrje qe te vendoset maska dhe te respektohet distancimi, pasi kështu sipas tij do te bjerë numri i infektimeve te reja.

Duke folur për Top Channel, Pipero tregon se numri i personave që humbasin jetën nga covid19 ka ardhur në rritje për shkak se është shtuar numri i personave të shtruar në spital.

Comments are closed.