Pierre Edwards bën qejf me shoqe në plazh (FOTO)

18

Pierre Edwards tregoi format e saj në një bikini të vogël të verdhë. Ajo shihet duke kërcyer në një jaht me shoqet e saja teksa edhe ato nuk I’a lënë asgjë mangut sa I përket bukurisë.

Pierre është një këngëtare e njohur në Britani të Madhe si dhe është e dashura e futbollistit të Liverpool, Alex Oxlade Chamberlain. Ne mund të themi se Alex është një djal shumë me fat. /Express/

Comments are closed.