Përsëri dora nën pantallona (VIDEO)

8
Gjatë ndeshjes së Gjermanisë me Kamerunin, e vlefshme për Kupën e Konfederatave në Rusi, trajneri gjerman, Joachim Low, kryen një nga “inspektimet” e tij të famshme. Përsëri i shkon dora nën pantollat, dukej se e ka specialitet Low. Gjermania kishte shënuar fitore të thellë dhe  tani do të ballafaqohet me Meksikën, në kundër të gjysmëfinales në futboll.

 

Comments are closed.