Përmbyset makina në mes të Tiranës, ka të plagosur (FOTO)

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash tek Medreseja, ku një makinë është përmbysur për shkak të shpejtësisë së lartë.

Siç shihet edhe nga fotot e siguruara nga Syri.net, makina është kthyer përmbys.

Ndërkohë që burimet bëjnë me dije se ka patur dhe persona të plagosur të cilët janë dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën e parë.

Comments are closed.