[adning id="476476"]

Përleshje me armë zjarri në Shkup, dyshohet se ka viktima

1 861

Shkup, 27 korrik – Mbrëmjen e sotme në Saraj të Shkupit ka pasur përleshje me armë zjarri, raporton televizioni Alsat, transmeton gazeta KOHA.

Jozyrtarisht, raportohet për një viktimë dhe një të plagosur.