Pasioni romantik i Hulkut me mbesën e ish-gruas (FOTO)

88

Ylli brazilian i Shanghai SIPG, Hulk, i pushtoi ballinat kur vendosi të martohet Camila Angelon, me mbesën e ish-gruas së vet, Iran Angelo de Souza.

Përfaqësuesi i Brazilit ka shpërndarë fotografi romantike me Camilën së fundmi, duke e shfaqur pasionin në lidhjen e tyre, transmeton Gazeta Express, përcjellë koha.mk

Hulk u nda me Iranin në gusht, duke i dhënë fund lidhjes 12-vjeçare me nënën e tre fëmijëve të vet: Ian, James dhe Alice.

Camila ishte mbesa e parapëlqyer e ish-gruas së Hulkut. Ato dyja janë parë në shumë fotografie së bashku në rrjetet sociale.