[adning id="476476"]

Pas tërmetit në Shqipëri, disa pushues kosovarë marrin valixhet dhe nisen drejt Kosovës

127

Pas tërmetit që goditi Shëngjinin rreth orës 22:00, pushuesit kanë dalë nga ndërtesat.

Disa kosovarë, siç raporton TV Klan, kanë marrë valixhet dhe janë nisur për në Kosovë.

Ende nuk raportohet për viktima apo të lënduar.