Pas shumë vonesave fillon seanca ku debatohet Ligji për prokurorinë

0

Shkup, 13 shkurt – Seanca parlamentare ku pritet të debatohet dhe votohet Ligji për prokurorinë publike sapo ka nisur edhe pse ka pasur shumë shtyerje të orëve ku pritej të fillonte debati.(koha.mk)

Comments are closed.