Pas dasmës, Elita dhe Gjiko nisin muajin e mjaltit (FOTO)

Çifti Elita Rudi dhe Gjiko i dhanë fund beqarisë më 1 shtator.Elita dhe Gjiko organizuan dasmë madhështore me të ftuar miq dhe kolegë, shkruan lajmi.net.

Pak javë pas dasmës, çifti kanë filluar edhe muajin e mjaltit, e pamjet e para nga atje i kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.Ata po shijonin mëngjesin në një ambient të qetë, derisa nuk mungonin batutat e Gjikos kur Elita po ushqehej.Edhe në këto imazhe vërehej qartë se Elita po pret që së shpejti të marrë epitetin nënë.Ndërsa, si e komentojnë qytetarët dasmën e këtij çifti mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.