Parodia e medies norvegjeze pas konfirmimit të Solskjaer tek United (VIDEO)

12

Ole Gunnar Solskjaer është konfirmuar si trajneri i Manchester United ditën e mërkurë dhe TV2 Sport në Norvegji kanë bërë një video tepër kreative për këtë rast të veçantë.

Siç shihet në videon më poshtë, ata kanë bërë një parodi nga filmi i famshëm Lord of the Rings (Mbreti i Unazave) me Solskjaer, Ferguson dhe Jose Mourinho.

Gjithashtu ka edhe shfaqje të ftuarish specialë si Paul Pogba, Chris Smalling dhe Phil Jones. Video është bërë virale në Twitter me 800,000 shikime.

Comments are closed.