Parashikimi i motit për nesër

8

Shkup, 11 gusht – Moti nesër në vend do të jetë me diell dhe shumë me erë të lehtë kryesisht lindore. UV do të jetë 9.
Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 13 deri 21 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 31 deri 40 gradë Celsius.
Në Shkup dhe rrethi moti do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë me temperaturë të mëngjesit deri 21 gradë, ndërsa ajo e ditës deri 39 gradë Celsius.

Comments are closed.