Pamjet që tronditën botën të vrasjes brenda në lokal (VIDEO)

Në internet janë përhapur me shpejtësi pamjet e një vrasje që ka ndodhur në një lokal në qytetin Maracaibo të Venezuelës. Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur autori iu afrua objektivit të tij që ishte ulur në tavolinë dhe nisi ta qëllonte disa herë me pistoletë. E gjithë skena e krimit ndodhi në mes të ditës në prani të klientëve. Autori është identifikuar si Climaco Segundo Uriana. Më pas autori u largua me shpejtësi nga lokali. Sipas autoriteteve, vrasësi është pjesë e një organizate kriminale në Venezuelë.

https://www.youtube.com/watch?v=Ol9y8gMRgEk