Pamje nga aksidenti i rëndë në kryeqytet (Video)

169

Shkup, 22 janar – Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën M.T Glagonov në kryqëzimin me rrugën F.Ruzvelt në Shkup.

Për momentin nuk dihet nëse ka të lënduar, por në këtë aksident të frikshëm trafiku janë përfshirë të paktën 4 vetura dhe siç shihet edhe nga nga fotoja, dëmet në njërën prej automjeteve të përfshira në këtë aksident janë të mëdha.