Nusen shqiptare e zë “syri i keq”, përplasin Benz-in luksoz ditën e dasmës

Një aksident i pazakontë është regjistruar ditën e sotme në Kosovë, pasi në të është përfshirë një nuse.

Dasmorët sapo kishin marrë Benz-in luksoz për të shoqëruar nusen me gjithë të mirat.

Por rruga në afërsi të fshatit Gllarevë nuk i shkoi si duhet. Megjithatë për fat nuk pati të lënduar, veç dëme materiale.

Advertisements

Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku i aksidentit, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Shpresojmë që kjo mos t’i ketë prishur nuses ditën më të lumtur të jetës.