Nunes, një tifoze hot nga Brazili për Napolin (FOTO)

2

Një mbështetje e fuqishme për Napolin vjen nga Brazili, pikërisht nga bukuroshja Dessa Nunes. Modelja braziliane njihet si mbështetëse e zjarrtë e skuadrës napolitane dhe për ta vërtetuar këtë ajo poston foto apo video të ndryshme me fanellën e ekipit ky luan Elseid Hysaj.

 

Comments are closed.