Nuk ka fitues në miqësoren mes Shkupit dhe Flamurtarit

Ka përfunduar pa fitues përballja e parë miqësore ndërmjet FC Shkupit dhe Flamurtarit nga Prishtina. Ndeshja e cila u zhvillua sot në fushën ndihmëse të FFM-së, ndeshja përfundoi 0-0, bën të ditur gazeta Koha.

Kanë qenë bardhekaltërit të cilët kanë krijuar më shumë raste për gol, por tek të njëjtit mungoi realizimi.

Të dyja skuadrave kjo ndeshje u shërbeu për tu përgatitur sa më mirë për sezonin pranveror. (koha.mk)