Njihuni me truprojën joshëse të kryeministrit Edi Rama (FOTO)

7

Në daljet e fundit të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama është vënë re prezenca e një vajzë super seksi që e shoqëron kudo.

Bëhet fjalë për një vajzë të quajtur Jola, e cila mësohet të jetë truproja e re e kryeministrit shqiptar, Edi Rama.

Së fundmi ajo është duke kaluar disa ditë pushimi në Turqi dhe nuk ka nguruar që të publikojë në rrjetet sociale foto nga vendi ku ndodhet.

Në foto truproja e kryeministrit ekspozon trupin seksi teksa shfaqet me bikini, shkruan iconstyle.

Jola është truproja e re e kryeministrit e, e cila përveç forcave të Gardës, do të shoqërojë Ramën në daljet e tij publike.

Comments are closed.