Një princeshë e vërtetë si Tayna (FOTO)

5

Tayna ka bërë ‘boom’ këtë vit në estradën tonë.
Rep-artistja nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet për publikun Tayna sivjet hyri fuqishëm në tregun muzikor shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo po pëlqehet në masë të madhe nga publiku, me ç’rast posedon një numër të madh të njerëzve në rrjetet sociale.

Për të gjithë fansat e saj, Shala nuk ngurron të publikojë imazhe dhe video të ndryshme, pa lënë anash edhe ato provokuese.

Megjithatë, në fotot e fundit shfaqet si një princeshë e vërtetë gjersa në kokë ka të vendosur një kurorë.

Përndryshe, Tayna cilësohet si njëra nga artistet më seksi shqiptare, linjat trupore të së cilës ju lënë ‘pa fjalë’.

Comments are closed.