Një aktore premton mbështetje, Parma përforcohet edhe në tribunë (FOTO)

2

Aktorja, prezantuesja dhe modelja Benedetta Mazza pritet të jetë një fanse më shumë për Parmën, në shkallët e stadiumit këtë sezon. Bukuroshja italiane, e cila ka qenë pjesë edhe e “Grande Fratello Vip”, ka lindur dhe është rritur në Parma, teksa në një intervistë për mediat lokale, ka deklaruar se do të jetë më pranë klubit verdheblu.

“Jam një fanse e futbollit dhe natyrisht tifoze e Parmës. Angazhimet profesionale nuk më kanë mundësuar të shoh shumë ndeshje, por këtë sezon do të jem më shpesh në shkallët e stadiumit”, tha Mazza.

Comments are closed.