Një 51-vjeçare me trupin si të Jennifer Lopez

90

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez aktualisht po shijon një pushim romantik me të fejuarin e saj Alex Rodriguez në ishujt Caicos.

Paparacët ‘kapën’ çiftin e dashur duke pushuar pas disa muajve karantine. Por vëmendja e të gjithëve në rrjetet sociale u tërhoq nga linja e pabesueshme që Lopez mban në moshën 51-vjeç.

Jennifer shpesh poston foto me kostume banje në rrjetet sociale, të cilat e bëjnë të duket dy herë më e re sesa kolegët e saj që e kanë zili.

Comments are closed.