Një 33 vjeçar kafshohet nga qentë endacak

Të martën në ora 15.00 personi E.A. (33) nga Gostivari në SPB Tetovë ka raportuar se pranë shtëpisë së tij në rrugën “Pavle Avramovski” në Gostivar, është kafshuar nga qentë endacak dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore.