“N’fermë” fillon së shpejti, Ervin Kurti prezanton moderatoren që do e ketë në krah

46

Moderatori dhe gazetari i njohur Ervin Kurti paralajmëron sezonin e ri të emisionit “N’fermë”. Krahas tij si moderatore do e ketë aktoren Mariana Kondi.

Ja njoftimi i tij:

Ndihem shumëëëë i privilegjuar që në sezonin e dytë të “N’fermë” në @ediell_topchannel krah meje në moderim, do jetë një nga aktoret ikonë të humorit & artit shqiptar @marianakondiofficial 🌟 P.s Love u mama ime 😍
Do shkriheni gazit, kaq ju them!
Ferma nis këtë të diel, ora 14.00 në @topchannelalbania
Faleminderit shumë @anjezadyrmishi për realizimin e fotove dhe konceptin 😘
Djemtë e superskuadrës së @barraka_productions janë gati për sulm!
Na shani, kritikoni, sugjeroni çdo ide se ky program është për ju 🇦🇱🙏