Në rezidencën e Pablo Escobar, këngëtarja shqiptare publikon foton provokuese

114

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella ka publikuar disa foto provokuese nga rezidenca e Pablo Escobarit në Meksikë.

Ndërkohë që në vendin tonë temperaturat janë të ulëta, Samanta po shijon diellin e rërën në Tulum.

Këngëtarja ka linja trupore shumë të bukura dhe është komplimentuar nga komentuesit.

Nuk dihet nëse ajo thjesht po bën një set fotografik, apo për bën xhirime për të sjellë një këngë të re.

https://www.instagram.com/p/CJjf2XLJAHc/