Në mes të skenës këngëtari i famshëm kap fansen nga të pasmet, ajo e puth

0

Këngëtari i famshëm në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën “Hero”.Këngëtari Enrique Iglesias është një prej meshkujt më të dëshiruar nga femrat dhe shpeshherë falë tyre bëhet temë e medieve rozë.

Një rast i tillë ka ndodhur në kryeqytetin holandez të Amsterdamit, teksa 43-vjeçari ka dhuruar spektakël të vërtetë.

Ai mori një vajzë në skenë dhe filloi të vallëzoj me të teksa në një moment nuk mundi të përmbahet dhe e kapi fansen nga të pasmet.

Vajza nuk kishte asgjë kundër kësaj, dhe e shfrytëzoi rastin për t’i rrëmbyer dy puthje Iglesiasit.

Comments are closed.