Në lokalin e natës, ku u ekzekutua biznesmeni shqiptar (FOTO)

287

Pamjet që shihni i përkasin klubit të natës “Joy Bar Glyfada” në kryeqytetin grek, ku rreth orës 4:30 të së dielës, u ekzekutua biznesmeni shqiptar Roland Shembitrasi. 39-vjeçari, babai i dy fëmijëve të vegjël, ishte një nga aksionerët e klubit të natës. Vetë “Joy Bar Glyfada”, pasditen e së dielës bëri një njoftim në Facebook, ku thuhej se ngjarja ndodhi jashtë lokalit dhe nuk ka lidhje me të, megjithatë nuk e kurseu një “ndjesë”. Për vrasjen e 39-vjeçarit, i cili njihej ndryshe Roni, policia po heton në dy pista: Prishja e pazareve të drogës dhe konkurrenca në bizneset e klubeve të natës.

Comments are closed.