Ndalon meçin sepse i bien sutjenat (VIDEO)

230

Mundësja e WWE Smackdown, Eva Marie ka përjetuar një moment të sikletshëm gjatë meçit të saj kundër Becky Lynch. Para se të filloj meçi asaj i ranë sutjenat dhe tani si pasojë ballafaqimi u shtye derisa ajo i vuri prapë ato.

Comments are closed.