Motra e Neymar më në formë se kurrë, modelja mahnit në Instagram

62

Motra e Neymar, Rafaella Santos, është bërë sërish protagoniste në rrjetet sociale. Braziliania shpesh herë poston foto apo video të trupit të saj, ku nuk nguron të vendosë në pah hiret e saj bombastike. 24-vjeçarja këtë herë ndezi imagjinatën e ndjekësave të saj në “Instagram”, falë disa fotove nga plazhi. Santos është vetëm me bikini dhe duket më në formë se kurrë. Sigurisht që në trupin e saj bien në sy dhe tatuazhet e shumtë që ajo ka dhe disa prej tyre Rafeaella ia ka kushtuar pikërisht sulmuesit të PSG-së.