Motorçiklisti aksidenton për vdekje sharraxhiun në Hasanbeg të Shkupit

43

Shkup, 30 shtator – Një motoçikletë dhe makinë për prerjen e drunjve janë aksidentuar këtë mbrëmje në Hasanbeg të Shkupit, afër shkollës fillore.

Sharraxhiu ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa motorristi me urgjencë është dërguar në spital.

Policia momentalisht ndodhet në vendngjarje.

Comments are closed.