Moti sot me vranësira dhe me reshje shiu

18

Moti sot mbi vendin tonë parashikohet të jetë me vranësira dhe reshje shiu me intensitet mesatar. Reshjet e shiut do të jenë me intensitet të lartë e të vazhdueshme në formë rrebeshesh  në zonat Veriore-Veriperëndimore. Temperaturat do të varjojnë nga 7° deri 14°C .

Comments are closed.