Moti sot me diell dhe erë të lehtë

0

Shkup, 25 mars – Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe me erë të lehtë deri në mesatare nga drejtimi perëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të ulet për dy gradë, ndërsa ajo e ditës do të rritet deri në 23 gradë Celsius.

Në Shkup mot i ngjashëm, me temparaturë të mëngjesit prej katër gradë, derisa ajo e ditës do të arrijë  deri në 23  gradë Celsius.

Comments are closed.