Moti sot

0

Shkup, 30 maj – Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira. Nga pjesa perëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Sot pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga nëntë deri më 14 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 16 deri më 30 gradë celsius. Në Shkup moti do të jetë me diell dhe vranësira. Pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut. (koha.mk)

Comments are closed.