Moti sot

17

Shkup, 20 janar – Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Paradite do ketë reshje shiu dhe do të fryjë edhe erë në drejtimin juglindor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga -4 deri 3 gradë celsius ndërsa ajo gjatë ditës do të lëvizin nga 2 deri 9 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit -2 gradë ndërsa ajo e ditës 5 gradë celsius.

Comments are closed.