Moti me diell dhe me erë të lehtë

11

Sot moti në vendin tonë do të jetë me diell dhe me vranësira. Do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa juglindore e vendit, ndërsa shpejtësia e erës do të jetë dy kilometra në orë.
Në mëngjes temperaturat do të jenë nga një gradë celsius deri më tetë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të lëvizin nga 18 deri më 23 gradë celsius.

Comments are closed.