Moti gjatë fundjavës

1

Shkup, 22 qershor – Të shtunën priten temperaturat të ulenpër 10 gradë dhe rreshje shiu.

Mot i ngjashëm do të mbajë edhe të dielën. Nga e hëna dhe ditët në vijim do të mbizotëroj mot i freksët me shi. Temperaturat e ditës do të arrijnë deri 24 gradë.

Comments are closed.