Momentet më të sikletshme të Trumpit

7
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është njëri ndër personat më të komentuar në media dhe rrjete sociale. Ai shpesh herë, është ndier në siklet, e këto veprime të tij janë përmbledhur në një video të plotë, shkruan Gazeta Express, përcjellë Koha.mkNë këtë video, mund të gjeni momentin kur ai refuzon t’ia zgjasë dorën kancelares gjermane, Angela Merkel, mungesa e ujit të pijshëm në foltore e refuzimi i gruas së tij Melania, që t’ia mbajë dorën.

Për më shumë, ndiqni videon në vazhdim.

 

Comments are closed.