Moderatorja shqiptare rrëzohet në mes të emisionit (Video)

2

Ndodh shpesh që gjatë xhirimeve të përballesh me situata të sikletshme dhe incidente. Një incident i tillë i ka ndodhur dhe moderatores së njohur Brunilda Jahe, e cila ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video epike nga prapaskenat e xhirimeve.

Teksa bënte një intervistë në dëborë me eksploruesen e majave të maleve, ajo pësoi disa incidente njëri pas tjetrit duke shkaktuar të qeshura mjaft të qeshura tek ekipi i xhirimit.

“Në “My Living” zgjidhet gjithçka me shumë përkujdesje për tu prezantuar për publikun, me shumë respekt ndaj çdo minute televizive pooor në terren jo gjithçka shkon mbarë. Post produksioni është magji! Me @kacelius eksploruesen e majave të maleve, prapaskenat gjatë intervistës ishin këto. Uroj të shkaktojë sado pak humor kjo video”, shkruan Brunilda në postim.

Comments are closed.